BAŞA DÖN

Belediyeler kendilerini anlatıyor

Pazarlama / Reklam

Yaptığınız işi güzel satmanız çok önemli. Bir şeyi , bir işi ne kadar iyi güzel yaparsanız yapın reklamınızı yapmadığınız zaman emeğinizin karşılığını almanız çok zor. Konuyu her platforma uygulamanız mümkün. Örneğin (fazla uzatmadan konuya gireyim) Belediyelerin hizmetleri. Belediyelerin görevi çok genel bir şekilde ifade edecek olursak halka hizmet etmek. Halkının yaşam kalitesi yükseltmek. Bu durumda belediyeden beklenen imkanlarını en iyi şekilde kullanarak en iyi hizmetleri vermesi.

Belediyelerimizin hizmetlerinden bir şekilde haberdar oluyoruz, en basitinden kendi mahallemize yapılan hizetleri görüp şahit oluyoruz. Fakat bu hizmetler acaba bunlarla mı sınırlı? Yazımın başında da belirttiğim gibi kendi reklamınız yapmanız çok önemli. İşte bu noktada imkanınız çerçevesinde elinizden gelen herşeyi yapmalısınız. Bu konuda en etkin ve ekonomik çözümlerden biri yine tabi ki internet.

Ümraniye Belediyesi Proje Günlüğü

Ümraniye belediyesi için hazırladığımız proje sitesi oldukça sade bir tasarımla işlevselliği bir araya getirdi.

Siteyi geliştirirken Ajax, Flash, XML ve benzeri teknolojilerden faydalanarak ziyaretçilerimize kullanım kolaylığı sağlarken sitenin ağırlaşmaması için de çeşitli optmizasyonlar yaptık. Ziyaretçilerin mahalle veya kategori filtreleyerek kolayca ilgilendiği hizmetlere ulaşmasını sağladık. Sitenin diğer artılarından biri ise Kolay Portal ile entegre olması. Ümraniye kurumsal sitesinden beslendiği için hem site güncel tutulabiliyor hem de içerik girenler tekrar tekrar işlem yapmak zorunda kalmıyorlar.

Eğer siz de bir Ümraniye'li iseniz belediyenizin sizler için neler yaptığını görmeden geçmeyin. Belediyenizin sağladığı hizmetlerden nasıl faydalanabileceğinizi öğrenin.

http://www.umraniye.bel.tr/proje/

 

Çekmeköy Belediyesi Proje Sitesi

Bir diğer Proje sitemiz ise Çekmeköy Belediyesinde. Yine görsellikten ödün vermeden işlevselliği ön plana çıkaran bir çalışma.

http://proje.cekmekoy.bel.tr/

 

Sivas Belediyesi Proje Sitesi

Sivas belediyesi de projelerini etkili ve detaylı şekilde anlatmak için interneti seçti. Çok yakında bu site de yayına girecek.

http://www.sivas.bel.tr/proje/


Yorumlar
XDaha önce yorum yapılmamış
Yorum Yapın