BAŞA DÖN

Kendine güvenen ve yazdıkça güzelleşen mühendisler arıyoruz

.NET ve WEB üzerine deneyimli, kendine güvenen ve yazdıkça güzelleşen mühendisler arıyoruz.

Genel nitelikler:

 • Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun,
 • Web projelerinde deneyimli,
 • Object Oriented Programlama mantığına hakim,
 • C#, VB.NET, Microsoft SQL Server, XML web servisleri konularında uzman,
 • MS SQL veritabanı konusunda deneyimli, performanslı sorgular, stored procedure'ler yazabilen,
 • Çok katmanlı mimari ve Nesne Tabanlı programlama konusunda bilgi sahibi,
 • Hedef odaklı ve sorumluluk üstlenebilen,
 • Takım çalışmasına yatkın fakat gerektiğinde projenin belirli kısımlarını tek başına takip edebilecek.
 • Sigara içmeyen

İş tanımı:

 • Büyük kamu kuruluşları yazılımlarında görev alacak,
 • Proje yöneticisine yakın çalışacaksınız.
 • 3+ yıl deneyim gereklidir.
 • Tercihen büyük kullanıcı tabanlı sistemler içerisinde çalışmış, geliştirmiş ve/veya yönetmiş olmak önemli olup,
 • İyi bir üniversite derecesi avantaj sağlayacaktır. (Fakat gerekli değildir)
 • Çalışma yeri GEBZE GOSB Teknopark'dır.

Kariyer.net üzerinden başvurabilirsiniz.


Yönetim Sistemi Belgelendirmelerimiz Devam Ediyor

“Türkiye’de, içerik, portal ve bilgi yönetimi konularında bir mükemmeliyet merkezi oluşturma” misyonumuz doğrultusunda entegre yönetim sistemlerimiz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Erkyazılım olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizin Uluslararası Standardizasyon Örgütü (ISO)’nün hazırlamış olduğu ISO 9001 standardına uygunluğunu ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ile tescilledik.

Bu kapsamda müşteri odaklı çalışma prensibimizden yola çıkarak süreçlerimizi sektörümüze uygun olarak revize ettik. Yoğun bir dokümantasyon sürecinin ardından Erkyazılım ailesinin katılımıyla Kalite Yönetim Sistemimizi kurduk ve uygulamaya aldık.

Kalite Yönetim Sistemimiz TSE belgelendirme denetiminin ardından resmi olarak güvence altına alınmış oldu.

ISO 9001 belgelendirmesi ile başladığımız çalışmalarımıza ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kurulumu hazırlıklarımızla devam ettik.  Alt yapı ve dokümantasyon faaliyetlerinin ardından Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemimizi Kalite Yönetim Sistemimiz ile entegre olarak uygulamaya aldık.

Bilginin gizlilik, bütünlük ve erişilebilirliğini sağladığımızın bir göstergesi olarak “Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemimiz” TUV belgelendirme denetiminin ardından tescillendi.

Entegre Yönetim Sistemleri kurulum çalışmaları kapsamında yoğun çaba gösteren Yönetim Temsilciliği ve Bilgi Güvenliği Yönetim Kurulu üyelerimiz ile süreçlerimizin devamlılığını sağlayan Erkyazılım ailesine teşekkür ederiz.


Teknoparktaki Yeni Ofisimize Taşındık

Erkyazılım ailesi olarak aramıza yeni katılanlarla birlikte daha da büyüdük ve büyümeye devam ediyoruz. Daha geniş ve en önemlisi tüm ekibin tek merkezde çalışabileceği ofis arayışlarımız sonuçlandı ve nihayet Teknopark 3. Kattaki yeni ofisimize taşındık.

Bu arada; Teknopark ikinci kattaki yerimiz idari hizmetler olarak hala devam ediyor.

 

Bu mutlu haberin ardından Çamlıca ofisimizi kapattığımızı üzülerek iletiyorum. Çamlıcada ki eski ofisimiz yapılan mangal partileri ile kendini hep hatırlattıracak gibi görünse de yeni ofisin balkonunda yudumlanan kahvelerde hiç fena değil.

Yerleşme sürecimiz ufak tefek ayrıntılar ile devam etmekte, herkez duruma alışmış ve mutlu gözüküyor. Hepinizi hayırlı olsuna bekleriz...

 

Adresimiz:

GOSB Teknopark, Hightech Binası

Kat:2 A.10 ve Kat:3 A.2

Gebze/Kocaeli - TÜRKİYE

Tel : +90 262 751 40 01

 

Google Map: Tıklayınız

Foursquare: Tıklatınız


Birlikte Çalışma ve Uzun Süreli Sadakat Takdir Edilmeli.

2011 yılını, Çamlıca  ofisimizde, “Birlikte 10 Yıl” kokteyli ile uğurladık.

Erkyazılım yöneticileri ve çalışanlarının katıldığı kokteylde, firmamızda 3 ve 5 yılını doldurmuş, istikrar abidesi çalışma arkadaşlarımıza "Uzun Süreli Sadakat" ödüllerini takdim etmiş olduk.

Erkyazılım olarak, şirket kültürünü almış, eğitim verilmiş ve ekip ruhuna katkısı olan çalışanlarımızın kariyer plânlarını şirket bünyesinde yapmalarını destekliyoruz.

Çalışanların iş değiştirme nedenlerinin çoğunlukla mesleki tatmin ve ücret tatminsizliği olduğunu düşünecek olursak, bu konuda çalışanlarımızın gelişimlerini sağlayarak ve ölçülebilir ücret politikaları uygulayarak kurum kültürünün aynı ekiple devamlılığını hedefliyoruz.

Çünkü Erkyazılım olarak, personel değiştirmenin maliyetinin, çalışanı mutlu etmekten daha yüksek olduğuna inanıyoruz.   Özellikle yazılım geliştirme departmanlarında iş değiştirme sıklığının yüksek olduğu bilişim sektöründe, istikrarlı çalışılabilen bir firma olmanın mutluluğu ve özgüveniyle yeni 10 yıllarda kendimizi görebiliyor ve daha büyük bir firma olarak, müşterilerimize hizmet vermek istiyoruz.

Erkyazılım İstikrar Ödülleri


“Cumhurbaşkanına Sorun” Soru Cevap Yazılım Platformu

CB Sorun

Cumhurbaşkanlığı, “Cumhurbaşkanına Sorun” CBSorun projesinde “KolayPortal XL Soru Cevap” Yazılım Platformunu kullanıyor.

CBSorun projesinin yazılım altyapısı birçok özellik barındırmaktadır. Projenin ilerleyen dönemlerinde ziyaretçilerin beklentilerine göre yenilenip, geliştirilmesine devam edilecektir.

Projenin teknik altyapısının kuvvetinin yanında asıl etkisi Halkla İlişkiler yani Cumhur ile Başkan arasında iletişimi kuvvetlendirmesi tarafında olduğunu düşünüyorum.

Özellikle Sosyal Medya’yı etkin kullanan Köşk Ekibi, soru-cevap projesiyle Cumhur-Başkan arasındaki iletişimi iki yönlü interaktivite katarak ileri bir noktaya taşımıştır.

Daha önceleri Kamu’da özellikle “E-Belediyecilik” alanında yaptığımız projelerde kullanmak üzere 2005’li yıllarda firmamızda geliştirdiğimiz, broşür haline dönüştürdüğümüz “Halka Açık, Halkla birlikte…” sloganı bu projeyle tam yerini buldu.

Bunca yıl yerel yönetimlerde anlatmaya çalıştığımız teknolojinin yumuşak elinin iletişime faydalı olacağı CBSorun projesinde görmüş olduk.

Böyle zorlu ve gerçekten yoğun emek gerektiren projeyi hayata geçirdikleri için Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanlığı ve Bilişim Teknolojileri Başkanlığı ekibini tebrik ederim.

Aynı zamanda yazılım altyapısını geliştiren ve olası sorunlarda hızlı cevap veren Erkyazılım çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Cumhurbaşkanına sorun hakkında detaylı bilgi için:

http://www.tccb.gov.tr/haberler/170/81924/vatandas-aracisiz-sordu-cumhurbaskani-gul-cevapladi.html

http://cbsorun.tccb.gov.tr/

 

KolayPortal XL Soru Cevap Platformu'nun kullanıldığı diğer projeler:

- bisorusor.com, Web 2.0 Portali, 2008 yılında Erkyazılım'ın internet girişimi olarak kurulmuştur. "Soru sor, Cevap ver, Bilgeliğini konuştur."

Projeyi incelemek için:

http://bisorusor.com/

- incehesap.com, Eticaret Portali Ürün Soru-Cevap,  Oksid Bilişim tarafından yönetilen sitede ziyaretçiler ürünlerle ilgili soru sorup, cevap vermekte, aynı zamanda para puan kazanmaktadır. İncehesap Soru-Cevap bisorusor.com ile entegredir.

Projeyi incelemek için:

http://www.incehesap.com/samsung_dfm_es28_120-828-17372.html#Questions

http://www.incehesap.com/uyesorulari/12012011593729853184720.html

http://www.incehesap.com/cevap/samsung_dfm_es28_120_mp_digital_fotograf_makinesi_siyah-17372-1264310.html