BAŞA DÖN

Fatih Belediyesi Web Sitesine Ödül

Marmara Belediyeler Birliği tarafından geleneksel hale getirilen ve Türkiye’nin en ciddi yerel yönetimler ödülü olarak kabul edilen “Örnek Belediyecilik Projeleri Yarışması”nın sonuçları 22.06.2011 tarihinde Abant’ta gerçekleştirilen törenle açıklanmıştı. İş yoğunluğu sebebiyle Abant programına katılamayan ilçe belediyeleri ile Büyükşehir’e bağlı kuruluşların ve belediye iştiraklerinin temsilcilerine, Birliğin Eminönü’nde bulunan merkez binasında ödülleri takdim edildi.

Marmara Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Recep Bozlağan, Örnek Belediyecilik Projeleri Yarışması ödüllerini takdim ederken yaptığı konuşmada, belediyelerde görevli bürokrat ve teknokratları, başarılı çalışmalarından ötürü tebrik etti.

Marmara’daki 230 Belediyenin, 409 ayrı projeyle yarıştığı Örnek Belediyecilik Projeleri Yarışmasında, Fatih Belediyesi Resmi Web Sitesi, 2.lik ödülüne layık görüldü. Yine Fatih Belediyesi web sitesi üzerinden hizmet veren Coğrafi bilgi sistemi 3. Versiyonu jüri özel ödülüne layık görüldü.

Fatih Belediyesi web sitesinin canlılığına ve aktifliğinde emeği geçen çalışan ve yöneticilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.


Yorumlar
XDaha önce yorum yapılmamış
Yorum Yapın