BAŞA DÖN

Birlikte Çalışma ve Uzun Süreli Sadakat Takdir Edilmeli.

2011 yılını, Çamlıca  ofisimizde, “Birlikte 10 Yıl” kokteyli ile uğurladık.

Erkyazılım yöneticileri ve çalışanlarının katıldığı kokteylde, firmamızda 3 ve 5 yılını doldurmuş, istikrar abidesi çalışma arkadaşlarımıza "Uzun Süreli Sadakat" ödüllerini takdim etmiş olduk.

Erkyazılım olarak, şirket kültürünü almış, eğitim verilmiş ve ekip ruhuna katkısı olan çalışanlarımızın kariyer plânlarını şirket bünyesinde yapmalarını destekliyoruz.

Çalışanların iş değiştirme nedenlerinin çoğunlukla mesleki tatmin ve ücret tatminsizliği olduğunu düşünecek olursak, bu konuda çalışanlarımızın gelişimlerini sağlayarak ve ölçülebilir ücret politikaları uygulayarak kurum kültürünün aynı ekiple devamlılığını hedefliyoruz.

Çünkü Erkyazılım olarak, personel değiştirmenin maliyetinin, çalışanı mutlu etmekten daha yüksek olduğuna inanıyoruz.   Özellikle yazılım geliştirme departmanlarında iş değiştirme sıklığının yüksek olduğu bilişim sektöründe, istikrarlı çalışılabilen bir firma olmanın mutluluğu ve özgüveniyle yeni 10 yıllarda kendimizi görebiliyor ve daha büyük bir firma olarak, müşterilerimize hizmet vermek istiyoruz.

Erkyazılım İstikrar Ödülleri


Yorumlar
XDaha önce yorum yapılmamış
Yorum Yapın