BAŞA DÖN

Yönetim Sistemi Belgelendirmelerimiz Devam Ediyor

“Türkiye’de, içerik, portal ve bilgi yönetimi konularında bir mükemmeliyet merkezi oluşturma” misyonumuz doğrultusunda entegre yönetim sistemlerimiz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Erkyazılım olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizin Uluslararası Standardizasyon Örgütü (ISO)’nün hazırlamış olduğu ISO 9001 standardına uygunluğunu ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ile tescilledik.

Bu kapsamda müşteri odaklı çalışma prensibimizden yola çıkarak süreçlerimizi sektörümüze uygun olarak revize ettik. Yoğun bir dokümantasyon sürecinin ardından Erkyazılım ailesinin katılımıyla Kalite Yönetim Sistemimizi kurduk ve uygulamaya aldık.

Kalite Yönetim Sistemimiz TSE belgelendirme denetiminin ardından resmi olarak güvence altına alınmış oldu.

ISO 9001 belgelendirmesi ile başladığımız çalışmalarımıza ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kurulumu hazırlıklarımızla devam ettik.  Alt yapı ve dokümantasyon faaliyetlerinin ardından Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemimizi Kalite Yönetim Sistemimiz ile entegre olarak uygulamaya aldık.

Bilginin gizlilik, bütünlük ve erişilebilirliğini sağladığımızın bir göstergesi olarak “Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemimiz” TUV belgelendirme denetiminin ardından tescillendi.

Entegre Yönetim Sistemleri kurulum çalışmaları kapsamında yoğun çaba gösteren Yönetim Temsilciliği ve Bilgi Güvenliği Yönetim Kurulu üyelerimiz ile süreçlerimizin devamlılığını sağlayan Erkyazılım ailesine teşekkür ederiz.


Yorumlar
XDaha önce yorum yapılmamış
Yorum Yapın