BAŞA DÖN

Fiziksel Arşivleme ve Saklama

Doküman saklama hizmetleri

İş kayıtlarınızın kurumunuz dışına taşınmasını ve kurum dışında saklanmasını kolaylaştırıyoruz. Siz dokümanlarınızı bir araya toplarsınız, biz de güvenli tesisimize naklederiz. Belgelerinize yeniden ihtiyaç duyduğunuzda, size iade ederiz. Bu kadar kolaydır.

Kapınızın önünde hizmet

Doküman yönetimini sizin için kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Ertesi gün, yarım gün ve acil teslim alma hizmetlerimiz mevcuttur ve kayıtlarınızı tarayıp size elektronik biçimde geri gönderebiliriz. Kayıtların bir kısmını veya tamamını geri almanız gerektiğinde bunu kolayca ve çevrimiçi olarak yapabilirsiniz.

Daha iyi denetim

Müşteri web portalımız ihtiyaç duyduğunuz her şeye erişim sunar. Portalımızı etiketlemek, tanımlamak, aramak, yer tespiti yapmak ve geri alım talep etmek için kullanabilirsiniz. Ne zaman isterseniz tam denetiminiz ve erişiminiz vardır.

Güvenli

Dünyanın dört bir yanındaki 1000'den fazla tesisiyle 1951 yılından beri standardı belirleyen Iron Mountain’ın kurum dışı güvenli saklama sistemleri birinci sınıftır. Sundukları:

  • İzinsiz giriş tespiti ve alarm sistemleri
  • Fiziksel anahtar kartıyla erişim denetimleri
  • Yangın algılama ve bastırma sistemleri
  • Koruma sistemleri için merkezi 7/24 CCTV izleme
  • Son derece eğitimli ve kontrolden geçmiş personelden oluşan ekipler

Kullandığınız kadar ödeyin

Doküman saklama hizmetlerimiz her türden belgeleriniz için son derece emniyetli, düşük maliyetli bir çözüm temin etmektedir.

Kendi ofis mekanınız veya muhafaza çözümlerinizden farklı olarak, "kullandığın kadar öde" modelimiz, sadece ihtiyaç duyduğunuz alanı, ihtiyaç duydukça kiralamanıza olanak sağlar. Alan ve personeli boşa çıkarmanın yanında, yüksek yoğunluklu kayıt merkezlerimiz saklama maliyetlerinizi de azaltabilir.