BAŞA DÖN

KolayPortal WCM Enterprise Web Content Management

Çoklu Site:

KolayPORTAL WCM birden fazla site tanımlayarak bu siteleri tek bir merkezden yönetmenize imkân veren bir çözümdür. Farklı görünüme ve içeriğe sahip sitelerinizi etkin bir şekilde yönetebilir, site bazında farklı uygulamaları, dilleri ve fonksiyonları kullanarak siteleriniz arasında bile entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Çoklu Dil:

KolayPORTAL WCM yardımıyla aynı portal ürününü kullanarak tek merkezden sitenizi istediğiniz kadar dil seçeneğiyle yönetebilirsiniz. Farklı ülkelere mensup personeliniz kendi dil seçeneği ile site yönetirken, site ziyaretçilerinize aynı portal altyapısı üzerinden sınırsız dille yayın yapabilirsiniz.

Kişiselleştirme:

KolayPORTAL WCM' in kişiselleştirilebilir olması müşterilerinizin içeriği kendi ilgi alanları doğrultusunda düzenlemesine ve kampanyalarınızı bu kişisel bilgiler doğrultusunda daha etkin olarak gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Bileşen Tabanlı Mimari:

KolayPORTAL WCM' in bileşen tabanlı mimarisi yardımıyla detaylı bir programcılık ve portal yapısına hakim olmadan kendi programcılarınızla istediğiniz yazılım özelleştirmelerini gerçekleştirebilirsiniz. İleride çekirdek yazılımı güncellediğinde programcı ve grafikçilerinizin daha önce yaptığı yazılım kodlamalarında herhangi bir kayıp olmamaktadır.

Çoklu Kullanıcı:

Sınırsız kullanıcı grupları ve bu gruplara özel içerik kaydetme ve yayına alma yetkileri tanımlayabilirsiniz. Çok kullanıcı yapısıyla sitenizin yönetimi bilginin asıl kaynağındaki birim veya şahsın kendi içeriğini kaydetmesine olanak sağlar.

Web Tabanlı Yönetim:

KolayPORTAL WCM ile sitenizi yönetmek için ekstra herhangi bir programa ihtiyaç duyulmamaktadır. Web tabanlı yönetim arabirimi yardımıyla mekândan bağımsız, evden, işyerinden sitedeki her türlü bilgiye, istatistiğe, sipariş durumuna vb. işlemlere ulaşabilmekte ve bilgi güncellemesi yapılabilmektedir.